Akcelerační programy

Impact Hub

Impact Hub

Impact Hub Praha, Brno, Ostrava
Akcelerační programy vyvinuté profesionály z Impact Hubu v Praze, Brně a Ostravě. Programy poskytují odbornou a finanční podporu prostřednictvím mentoringu, konzultací, workshopů a networkingu.

Nabídka akceleračních programů
Impact Hub Impact First Impact Hub Tieto NERDS Impact Hub 100 Day Challenge Impact Hub Challenge: Smart cities Impact Hub Social Impact Award
JIC

JIC

Jihomoravské inovační centrum
Analyzují vaši firmu a připraví plán spolupráce. Soustředí se na zakladatele a strategické členy týmu. Pomůže vám vybudovat silnou strategii. Strategii aplikuje do jednotlivých oblastí vašeho podnikání.

Nabídka akceleračních programů
JIC MASTER JIC STARCUBE
Edison - akcelerační program pro projekty v oblasti sociálních inovací
Pro neziskové organizace, sociální podniky, neformální týmy, ale i firemní projekty řešící sociální problémy, kteří se snaží o finanční nezávislost na dotacích a grantech a mají ambice rozšířit dopad projektu.
Laboratoř Nadace Vodafone Česká republika
Laboratoř Nadace Vodafone je inkubační a akcelerační program, který zvyšuje ekonomický a sociální dopad projektů, které vytváří nebo rozvíjejí sociální inovace s využitím technologií. Do Laboratoře vstupují nejčastěji malé týmy s nápadem, které během 9 měsíců intenzivní práce s podporou mentorů, konzultantů a školitelů vybudují udržitelný sociální podnik.
Staruping

Staruping

Start-up
Ahoj, jsme Zdeňka a Milada. Jakožto zakladatelky STARUPINGu, vidíme obrovskou budoucnost v generaci Z, do které patříš. Vaše generace je plná hvězd a Ty jsi jedna z nich. Ukaž, co v Tobě je. Využij pomoci našich zkušených mentorů a konzultantů. Vytvoř si vlastní projekt a dostaň se na vrchol.
Astropreneurs
Astropreneurs je tříměsíční akcelerační program zaměřený na podporu startupů a malých a středních podniků, které jsou zapojeny do kosmických aktivit nebo ve svých produktech a službách využívají kosmické technologie a družicová data. Projekt probíhá od ledna 2018 do června 2020 a je financován z programu Horizont 2020.
xPORT VŠE – aPORT

xPORT VŠE – aPORT

Podpora podnikání
Firma dostane svého mentora. Ve spolupráci s ním intenzivně pracuje na rozjezdu a následně škálování svého podnikání. Program je veden individuálně. Soustředí se vždy na body, které konkrétní firma potřebuje, propojí je se specialisty a poskytne kontakty.
GreenLight

GreenLight

Podpora podnikání
Green Light je intenzivní akcelerační program na podporu podnikání, který vznikl v roce 2013. Jedná se o jediný ucelený program tohoto typu pro start-upy v Moravskoslezském kraji a jeho cílem je motivovat a podpořit zejména vysokoškolské studenty k realizaci vlastních podnikatelských záměrů. Základem je tříměsíční intenzivní příprava formou praktických workshopů a individuálních konzultací s mentory a experty z praxe.
HUB VENTURES

HUB VENTURES

Podpora podnikání
Baví nás vyhledávat zajímavé projekty a pomáhat jim při jejich cestě za úspěchem.
StartupYard Accelerator
StartupYard Accelerator je zaměřen na ty nejinovativnější projekty. V rámci 3 měsíčního akceleračního programu se můžete těšit na zkušené mentory z celého světa, kteří mají dohromady více než 1,500 let zkušeností s řízením projektů v oblastech dat, mobilních aplikací a analytiky.
BUSINESSRUNWAY
Akcelerační program TC s názvem BusinessRunway je pokračováním četných aktivit Technologického centra (TC) v oblasti podpory začínajících firem - provozu tzv. inkubátorů na území hl. města Prahy. Nově TC zařazuje do svých aktivit služby akceleračního programu, který klade důraz na rychlý a intenzivní rozvoj omezeného počtu start-up firem po dobu 1-2 let, kdy se prokáže, že firma je schopna dosahovat zisku anebo bez zbytečných vysokých utopených nákladů ukončí existenci.
CzechAccelerator
Při účasti v aktivitě CzechAccelerator Vás čeká tříměsíční akcelerační program v zahraničním inkubátoru v destinaci Silicon Valley, New York, Singapur nebo Londýn plný mentoringu, poradenství, workshopů, networkingových akcí a dalších služeb s tím spojených.